Re:visions

re:wizje sztuki 5

re:wizje sztuki 5, tegoroczna odsłona popularnego multidyscyplinarnego festiwalu sztuki odbędzie się 3 grudnia 2011 we wnętrzach PKiN w Warszawie. Pod nową nazwą i w nowym kształcie poświęcona będzie prezentacji najciekawszych projektów i trendów w sztuce współczesnej (teatr, taniec, film, muzyka, sztuki wizualne) w kontekście znaczącej nieobecności sztuki w życiu codziennym i publicznym.


Jeżeli jesteście twórcami projektów, które wpisują się w tegoroczne założenia festiwalu, skończonych, ale także projektowanych lub w trakcie realizacji – prosimy o pilny
kontakt na adres rewizje@art-impact.pl
 

Więcej |

Filmy z Re:wizji - Taniec

Zobaczcie filmy z tegorocznych Re:wizji, na których można zobaczyć projekty taneczne:

Więcej |

Filmy z Re:wizji - Wywiady

Zobaczcie, z kim rozmawialiśmy w trakcie tegorocznych Re:wizji

Więcej |

Film z Nocy Sztuki w PKiN

Zobaczcie, co działo się podczas pierwszej Nocy Sztuki w PKiN w czasie tegorocznych Re:wizji!

Więcej |

Filmy z Re:wizji - Muzyka

Zobaczcie filmy o zespołach muzycznych zrealizowane podczas tegorocznych Re:wizji przez Kamilę Chomicz

Więcej |

Galeria

Zapraszamy do Galerii zdjęć Re:wizji 2010 - znajdziecie tam festiwalowe chwile uchwycone przez Kamilę Szubę, Agnieszkę Wlazeł, Marka Świątkiewicza i Tomka Kaczora.

 


Więcej |

Skończyły się Re:wizje

Zakończyły się 4 Re:Wizje, warszawskie święto sztuki niezależnej.

Media o Re:wizjach:

''Energia z offu'' - Rzeczpospolita

''Pozytywna energia'' - Co Jest Grane Gazeta Wyborcza 

''Pora Re:wizji. Szkoda że raz w roku'' - Metro
 
wideo z otwarcia festiwalu
spot festiwalu
facebook

Więcej |

Dziś startują Re:wizje!

Bez względu na mrozy i śniegi startujemy! Czekamy na wszystkich!

Więcej |

Wejściówki na spektakle!

Są jeszcze pojedyncze wejściówki na spektakle Surogaci (2.12 w Teatrze Imka godz. 18 i 21.30), Echo (3.12 Teatr Remus) i Carson City (3.12 Teatr Studio). Nie robimy już rezerwacji - zapraszamy do teatrów przed spektaklami.
Na projekcje w Kinie Luna, projekty muzyczne w klubach oraz wydarzenia obu Nocy Sztuki w PKiN wstęp jest wolny i nie wymagane są wejściówki.

Więcej |

Spot filmowy Re:wizji 2010

Zapraszamy do obejrzenia spotu filmowego Re:wizji 2010

Animacja Bartek Kulas Muzyka Tricphonix

Więcej |

Konferencja Prasowa Re:wizji

W miniony czwartek, 25 listopada, w Cafe Kulturalnej odbyła się konferencja prasowa 4 edycja Festiwalu Re:wizje. Dziennikarzy i artystów powitali Bartosz Bator, szef tegorocznego zespołu koordynatorów, dyrektor festiwalu Agnieszka Wlazeł oraz wiceprezydent Warszawy – Włodzimierz Paszyński.

Więcej |

Wstęp na Re:wizje

Wejściówki na spektakle teatralne i jeden taneczny zostały już w pełni zarezerwowane. Jeżeli nie zostaną odebrane wrócą do systemu rezerwacji w środę o godz. 11.

NA POZOSTAŁE PROJEKTY WSTĘP JEST WOLNY I NIE MA POTRZEBY DOKONYWANIA REZERWACJI. Zapraszamy!

Więcej |

Rezerwacje na Re:wizje

Na wydarzenia Re:wizji wstęp jest wolny
Z uwagi na ogromne zainteresowanie na spektakle teatralne i taneczne obowiązują bezpłatne wejściówki, których rezerwacji można było dokonać 25 listopada poprzez stronę internetową. Zarezerwowane wejściówki należy
odebrać w foyer Teatru Dramatycznego w PKiN 29 i 30 listopada (poniedziałek, wtorek) w godz. 14.00-19.30. Gdyby ktoś nie był pewien czy rezerwacja zakończyła się sukcesem można to sprawdzić mailowo (lub telefonicznie)
.

W środę o godz. 11 w tym miejscu ukaże się informacja na temat (ewentualnie) wolnych wejściówek.

Więcej |

Re:wizje na Facebooku

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku - Re:wizje Fanpage - tam codzienna porcja newsów, zdjęć, filmów oraz konkursów.

Więcej |

Re:wizje 2010

Re:wizje to największy w Polsce przegląd najciekawszych projektów artystycznych z kręgu kultury niezależnej. To kilkuset artystów i kilkadziesiąt wydarzeń – muzyka, teatr, taniec, film, sztuki wizualne – odbywających się w różnych miejscach Warszawy.  

 
 
 
Więcej |

Re:wizje 2010 - projekty

Z przyjemnością informujemy, że Rada Programowa Festiwalu Re:wizje 2010 dokonała wyboru projektów do programu tegorocznej edycji Festiwalu. W najbliższym czasie z autorami wybranych projektów skontaktują się koordynatorzy w celu ustalenia szczegółów prezentacji oraz negocjacji kosztów.
Widzów informujemy, że program Re:wizji może ulec zmianie - zostanie ostatecznie zamknięty i ogłoszony na początku listopada, po zakończeniu uzgodnień z wybranymi artystami.

Więcej |OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e