Re:visions
PINK BAZOOKA
Saturator
ul.11 Listopada 22
03.12.10
22:00

PINK BAZOOKA

Warszawskie electro-duo, czyli Bazooka Boy (dj SZUm) oraz Lady Pinky (Marianna Wybieralska), na muzycznej scenie działa od trzech lat. Na swoim koncie mają już kilkanaście wydawnictw oraz EP-kę z 6 autorskimi produkcjami. Na ich koncertach scenicznemu show towarzyszą wizualizacje, a długie, transowe kawałki, oparte na mocnych beatach spina charakterystyczny damski wokal. Nikt nie powinien być też zaskoczony, jeżeli na tym samym gigu pojawi się mocny electro-punkowy wrzut, nostalgiczny ambient lub dla odmiany na scenę wtargnie słynna mad-K jednego z członków zespołu.

 fot. Sandra Roczeń

Specjalnie na Re:wizje 2010 zespół Pink Bazooka przygotował wyjątkowy prezent. Poza koncertowym show z pikantnymi wizualami, warszawskie electro-duo uraczy przybyłych upominkiem w postaci swojej najnowszej płyty „Taste” w designerskim digipacku!

 

 

 

 OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e