Re:visions
GRUPA UNIQUE
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1
04.12.10
23:45

JA I JA

Spektakl "JA i JA" to pierwszy projekt grupy Unique pod kierownictwem Justyny Jachacy, w którym wprowadzenie  innego niż hip hop czy house  "street'owego" stylu okazywało się zbyt banalne. Połączenie dwóch odmiennych środowisk (hip hop i modal underground) dało upragnione przeciwieństwo i kontrast. Tematyka Dusz, których nie widzimy oraz zagadnienie dobra i zła to ulubione tematy choreografki nie tylko na scenie, ale i w życiu. Premierowy pokaz na Hip Hop GROOVE Festival w maju 2010 dedykowany był zmarłej 28- letniej koleżance - Beacie Kisiel.

www.underunique.com

 

Kierownik Projektu – Justyna Lichacy

Choreografia – Justyna Lichacy, Kamila Giergoń, Unique

Tancerze hip hop i house: Justyna Lichacy, Beata Bąk, Klaudia Serwach, Paulina Przestrzelska, Sonia Felbur, Kasia Majdan, Natalia Adamczyk, Katarzyna Lewandowska, Patrycja Lejnert, Hubert Krasnodębski, Bartosz Niemirka.

Tancerze modal underground: Kamila Giergoń, Małgorzata Abramczyk, Dominika Sztuka, Iwona Siemieniuk, Róża Skonieczna, Anna Reisch, Wiktoria Jarocka.

 OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e