Re:visions
FUNDACJA DOBREGO DESIGNU
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1
03.12.10
20:00

FASHION IN MOTION

Prezentacja „Fashion in Motion” jest odpowiedzią na najnowsze europejskie trendy. W prezentowanych na wystawie filmach polscy twórcy - fotografowie i filmowcy - poruszają się w różnych obszarach estetycznych, nawiązując do stylu kolekcji lub pojedynczego outfitu zarówno znanych designerów, jak i młodych projektantów. Powstałe w ciągu ostatniego roku produkcje podzielone zostały na cztery wątki tematyczne: „Look book” - przeglądy sylwetek z kolekcji projektanta, „Impresje” - artystyczne spojrzenie na modę, „Back stage” - relacje z planu sesji zdjęciowych oraz „Eksperymenty”.

 
fot. Ala Wesołowska & Sebastian Siebor
 
Autorami filmów są: Agata Pośpieszyńska, Agnieszka Maciejak, Jan Wąż & Przemek Dzienis, Marcin Kempski, Yosuke Demu & G.T.P, Zuza Krajewska & Bartek Wieczorek, Łukasz Ziętek, Michał Kar i Kuba Kosak.
 
Kuratorzy: Basia Czyżewska, Michał Kowalski


OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e