Re:visions
ADAM REPUCHA
Skład Butelek
ul.11 Listopada 22
02.12.10
20:00

ADAM REPUCHA

Adam Repucha jest młodym wokalistą songwriterem, który gitarowe inspiracje czerpie z amerykańskiego i brytyjskiego folku. Jego niebanalne, poetyckie utwory oparte na harmonii głosu i gitary akustycznej dotykają treści metafizyczno-mistycznych i skupiają się na kilku powracających motywach, m.in.: podróży wewnętrznej, świadomości ciała i jego splecenia z naturą, tęsknoty za morzem i latem, wpływem kosmosu i archetypowych symboli na przyziemną materię codzienności.

foto Maciej Landsberg

Od pierwszego koncertu w listopadzie 2008 roku Adam Repucha występuje na scenach w całej Polsce. Obok tradycyjnych koncertów gra też często przy okazji wernisaży w instytucjach sztuki współczesnej. W sierpniu tego roku wziął udział w sesji nagraniowej międzynarodowej serii Take Away Shows fimowanej przez reżysera muzycznego Vincenta Moona. Także w sierpniu wystąpił wraz z zespołem Twilite na rejestrowanej sesji koncertowej w Programie Czwartym Polskiego Radia. Obecnie pracuje nad materiałem do swojej debiutanckiej płyty.

 OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e