Re:visions
Paulina Święcańska
Teatr Imka
ul. Konopnickiej 6
02.12.10
21:30

SUROGACI

 Jakby wyglądało nasze życie, gdybyśmy nie używali naszych ciał? Czy zastąpiłaby nas technologia podobna do magii? Co może się stać, jeśli przeżycia i doświadczenia będziemy zdobywać tylko wirtualnie, niejako on-line? Co się stanie, jeżeli światy i tożsamości będą poza jakąkolwiek kontrolą?

 

 

fot.Janusz Matuszewski, yassiek.com

W spektaklu Pauliny Święcańskiej technika pomieszana jest z emocjami, namiętność i pożądanie przeplatają się z obojętnością i osamotnieniem. „Surogaci” to futurystyczna wizja postawy człowieka w świecie zachwianych wartości, ideałów i autorytetów.

Inspiracją do jego powstania był pięcioczęściowy komiks "The Surrogates", wydany przez wydawnictwo Top Shelf Comics w latach 2005-2006.

 Koprodukcja Festiwalu Ciało/Umysł i Festiwalu Re:wizje.

 Koncepcja i reżyseria: Paulina Święcańska
Zdjęcia, montaż wideo: Massimo Federico
Muzyka: Jacek Kochan

Fotoanimacja: Anna Wyganowska, Pawel Truchan
Zdjęcia: Tomasz Piotrowski
Kreacja postaci: Jadi Carboni, Keith Lim, Julian Marcelo Elizari Romeo, Paulina Święcańska, Magdalena Bendek, Aleksandra Lemm
Koprodukcja / : Fundacja C/U

 

 OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e