Re:visions
NATALIA FIEDORCZUK
Hydrozagadka
ul.11 Listopada 22
03.12.10
22:00

NATHALIE AND THE LONERS

Muzyka Nathalie And The Loners to niezwykle interesująca mieszanka na pograniczu post-rocka, elektroniki i indywidualnej, dziewczęcej wrażliwości.

  fot.Magdalena Kmiecik

 

 

Za pseudonimem Nathalie And The Loners kryje się Natalia Fiedorczuk, kompozytorka, wokalista i instrumentalistka. W listopadzie 2009 roku nakładem niezależnej wytworni Ampersand ukazała się jej debiutancka płyta „Go, Dare”, okrzyknięta jednym z najciekawszych debiutów w 2009 roku.

Przy okazji nagrywania demówek swojego materiału w studiu Maćka Cieślaka w Warszawie Natalia spotkała Karolinę Rec, którą zaprosiła do nagrania partii wiolonczeli w jednym z nowych utworów. Maciej polecił Natalii młodego gitarzystę Tomka Śliwkę, sam zasiadłszy za instrumentem swoich marzeń – perkusją. W takim składzie projekt rozpoczął próby z piosenkami Natalii, a każdy z muzyków dodał swoją jakość i wrażliwość. Nowe aranżacje, prezentowane w rozszerzonym składzie, doskonale sprawdzają się podczas występów na żywo, czego najlepszym dowodem był ogromny sukces na tegorocznym OFF Festiwalu w Katowicach.

 Skład zespołu:

Natalia Fiedorczuk – wokal, gitara, elektronika, instrumenty klawiszowe

Tomasz Śliwka – gitara, wokal

Maciej Cieślak – perkusja, przeszkadzajki, wokal

 

Karolina Rec – wiolonczela

 OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e