Re:visions
ZAKŁAD PRODUKCJI DŹWIĘKU
Teatr Studio
pl. Defilad 1
03.12.10
21:00

GABINET MASAŻU UCHA WEWNĘTRZNEGO

Jeden z najbardziej oryginalnych projektów artystycznych w programie tegorocznych Re:wizji. Oparty na pomyśle koncertów kameralnych dla jednego słuchacza w formie gabinetu masażu dźwiękiem.

Jak wygląda zabieg? Wizyta rozpoczyna się od badania częstotliwości oraz zabiegów oczyszczających słyszenie, które mają na celu przygotowanie słuchacza do głównego punktu wizyty – improwizowanego mini koncertu. Wszelkie osiągnięcia zarówno muzyki popularnej, awangardy XX wieku, jak i muzyki dawnej stanowią szeroki wachlarz środków terapeutycznych. Tę unikalną kompozycję pacjent może otrzymać w formie „szczepionki” – zapisanej na karcie pamięci. Gabinet oferuje również mikstury nutowe w formie papierowej, przygotowane do udźwięcznienia, a także wystawia recepty na dźwięki do samodzielnego słuchania (można je zrealizować w większości sklepów muzycznych lub za pośrednictwem Internetu).

W trakcie wizyty słuchacz znajduje się na wygodnym fotelu, w pozycji półleżącej, wystrój gabinetu sprzyja wewnętrznemu wyciszeniu, a jakość dźwięku jest wyśmienita. Wizyta trwa około 10 minut, ale mikstury dźwiękowe pozwalają utrzymać uzyskany stan wewnętrzny znacznie dłużej.

Występują:

Patryk Zakrocki, Jacek Mazurkiewicz – prowadzenie

Ania Iwaniuk – scenografia, kostiumy

Prezentacja spektakli w Teatrze Studio jest możliwa dzięki  życzliwości i otwartości Teatru.
Zapraszamy do nowo otwartej kawiarni działającej przy teatrze Studio – Bratniej Szatni.
Polecamy przedstawienia w Teatrze Studio.

 

 OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e