Re:visions
PAWEŁ SZAMBURSKI
PKiN Cafe Kulturalna
pl. Defilad 1
04.12.10
22:00

S.S.O.S -SZAMBURSKI SOLO

Solowy projekt muzyczny Pawła Szamburskiego "Song Oriented Solo" na klarnet przetwarzany, głos, beatbox oraz małe instrumenty perkusyjne i harmoniczne to cykl autorskich kompozycji, które w naturalny sposób łączą się ze spontanicznością wolnej improwizacji. Koncert Szamburskiego niekiedy przybierają formę performance’u czy happeningu, innym razem niezwykle poważnej, głębokiej i wielowarstwowej wypowiedzi muzycznej, pozostającej jednak zawsze w interakcji z publicznością.

 

W projekcie „S.S.O.S” artysta nagłaśnia instrumenty systemem mikrofonowym GrooveTubes oraz przetwarza za pomocą efektów elektronicznych – Loop Station, Super Shifter oraz Digital Reverb. Efekt zapętlania, możliwość grania w ośmiu oktawach oraz użycie głosu i ciała pozwala Szamburskiemu na pełną, nieskrępowaną ekspresję w budowaniu kompozycji, kontrapunktu i złożonej harmonii na żywo. 

 OrgFcaImpactBialeFinWarszawaZakochac_sie_w_warszawieBialeParPkinEmmaUntitled-1NzsZtmInter_artCafeAkademia_fotoBez_nazwy_3Teatr_studio_1MediaEmpikMetroRadioWiadomosci24WpUntitled-4ActivistPlac_defiladVoice_warsawLogo_poziome_pmwTeatralia_logoOTvnBia_eParUntitled-1Premiere_classBia_e